Menu
Your Cart

Lisans

LİSANS SÖZLEŞMESİNİ DİKKATLİCE OKUYUNUZ. MÜŞTERİ VE SESUVA YAZILIM ARASINDAKİ YASAL ANLAŞMA. 

MÜŞTERİ, SESUVA YAZILIM ÜRETİMİN LİSANSLI MALZEMELERİNİ TİCARET VE TELİF HAKKI KAYNAKLARINI KABUL EDİYOR.

 1. Lisansın konusu yazılımdır.
 2. Yazar, yazılımın tek sahibi ve telif hakkı sahibidir.
 3. Yazılım sadece bir internet etki alanında kullanılabilir. Grup lisansını faturada belirtilen süre boyunca satın alırsanız az sayıda alan kullanmak mümkündür. Her alt alan adı ayrı bir web sitesi olarak kabul edilir.
 4. Müşteri şunları yapmamalıdır: yazılımı veya ciddi sayılarını tamamen veya kısmen kopyalamak, kiralatmak, dağıtmak, satmak ve değiştirmek.
 5. Yazılımı kullanma haklarını vermek yalnızca lisansın programın orijinal sürümüyle birlikte yeni kullanıcı tarafından iletilmesi ve kabul edilmesi ve yazarın aynı anda bilgilendirilmesi durumunda izin verilir.
 6. Yazılımın ve parçalarının başka bir yazılımda kullanılmasının yanı sıra, başka bir şekilde deşifre edilmesi, şifrelerinin çözülmesi ve değiştirilmesine izin verilmez. Yazılımı başka yayınlar oluşturmak için kullanmamalı ve yazarın ek bir sözleşmesi olmadan çalışmamalısınız.
 7. Ücretsiz güncelleme hakkına sahip olmak için (12 aya kadar) kullanıcının faturada belirtilen uygun güncelleme hizmetini satın alması gerekir. Diğer güncellemeler, yazar tarafından sağlanan güncel fiyat listesine göre ücretlendirilecektir.
 8. Yazılımı satın alan kullanıcının 6 aya kadar ücretsiz olarak uzaktan destek ve teknik bilgi alma hakkı vardır.
 9. Yazılım tarafından kullanılan sunucunun teknik özelliklerinde yapılan değişikliklerden yazar sorumlu değildir. Bu veriler otomatik olarak yazara iletilmez.
 10. Yazılımın kullanılmasından kaynaklanabilecek herhangi bir zarardan, kullanım sonucu ortaya çıkan veri veya para kaybı ile yazılımın kullanılamaması dahil, yazar sorumlu değildir.
 11. Yazılımın herhangi bir yasadışı kullanımından yazar sorumlu değildir.
 12. Lisansın ihlali durumunda, yazar sözleşmeyi iptal etme ve ihlal nedeniyle tazminat alma hakkına sahiptir.
 13. Lisans Ücretleri veya herhangi bir kısmı iade edilemez. Hiçbir koşulda, Lisans Ücretlerinin iadesi talep edilemez.

SESUVA YAZILIM, BİR SUNUCU'NUN KIRILMASI VE DİĞER İŞLEMLERDEN DOLAYI İLİŞKİLİ HİÇBİR, PARTİKULER VEYA İKİNCİ HASAR İÇİN SORUMLU DEĞİLDİR.